Rozvrhy 2017/2018 (ANJ)

 

ROZVRH – šk. rok 2017/2018

 Anglický jazyk

 KURZ

  MIESTNOSŤ

       TERMÍN

      VYUČUJÚCI

    Základný žiacky kurz 1. ročník /ZK 1 105/ - 1. prír.

ZK 1

105

A

102, 104

Streda 14.00 – 15.05

Piatok 14.00 – 15.05

Mgr. M. Douděrová 102

Mgr. M. Douděrová 104

ZK1

105

B

ZŠ Bajkalská

utorok  / štvrtok

15.10 – 16.15 hod

Mgr. Patrícia Gálová

ZK1

105

C

ZŠ Bajkalská

pond. 13.40-14.45 hod.

stred. 15.00–16.05 hod.

Mgr. Patrícia Gálová

ZK 1

105

D

ZŠ Májové námestie

utorok  / štvrtok

15.00 – 16.05 hod

Mgr. Oľga Leláková

ZK 1

105

E

ZŠ Májové námestie

Utorok / štvrtok

15.00 – 16.05 hod.

Mgr. D. Uličná

     Základný žiacky kurz 2. ročník /ZK 2 105/ - 2. prípravka

ZK 2

105

A

109, 128

Pondelok 14.30 -15.35

Štvrtok 14.00- 15.05

Mgr. Z. Príhodová 109

Mgr. Z. Príhodová 128

ZK 2

105

B

110, 109

Utorok            14.00 – 15.05

Piatok 14.30 – 15.35

Mgr. Z. Príhodová 110

Mgr. Z. Príhodová 109

ZK 2

105

C

74

Pondelok 14:30 – 15:35

Streda 14:30 – 15:35

Mgr. N. Andrejková

ZK 2

105

D

ZŠ Bajkalská

utorok / štvrtok

14.00 – 15.05 hod.

Mgr. Jana Prextová

ZK 2

105

E

ZŠ Bajkalská

utorok/štvrtok

14.00 – 15.05 hod.

Mgr. Patrícia Gálová

ZK 2

105

F

ZŠ Májové námestie

pondelok  / streda

15.00 – 16.05 hod

Mgr. Oľga Leláková

ZK 2

105

G

ZŠ Májové námestie

pondelok / streda

15.00 – 16.05 hod.

Mgr. D. Uličná

             

 

Anglický jazyk -  Základný kurz, 1. ročník /ZK 1/

 

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

ZK 1

A

104

Pondelok 15.00 – 16.30

Streda 15.10 – 16.40

Mgr. M. Douděrová

ZK 1

B

78

Utorok-štvrtok

18.20-19.50

Mgr. E. Klauzerová

ZK 1

C

75

pondelok- štvrtok

15,00-16,30

Mgr. D. Kundračíková

ZK 1

D

75

streda 16,40-18,10

piatok 15,00-16,30

Mgr. D.Kundračíková

ZK 1

E

30

Pondelok: 15.00 – 16.30

Streda: 15.00 – 16.30

Mgr. J. Sipko

ZK 1

F

82

utorok 15.00 -16.30

štvrtok 15.00 – 16.30

Mgr. E. Kuchárová

ZK 1

G

110

Pondelok / streda

18.20 – 19.50          

O. Simková

ZK 1

H

102

utorok 15:00-16:30

štvrtok 15:00-16:30

Mgr. Juraj Šnirc

 

Anglický jazyk -  Základný kurz, 2. ročník /ZK 2/

 

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN /deň,hod/

VYUČUJÚCI

ZK 2

A

74

Utorok 15:00 – 16:30

Piatok 15:00 – 16:30

Mgr. N. Andrejková

ZK 2

B

104

Utorok 15.00 – 16.30

Štvrtok 15.00 – 16.30

Mgr. M. Douděrová

ZK 2

C

104

Utorok 18.20 – 19.50

Štvrtok 16.40 – 18.10

Mgr. M. Douděrová

ZK 2

D

78

Utorok – štvrtok

15.00 – 16.30

Mgr. E. Klauzerová

ZK 2

E

78

Pondelok      15.00–16.30

Streda            16.40-18.10

Mgr. E. Klauzerová

ZK 2

F

75

pondelok 16,40-18,10

streda     15,00 -16,30

Mgr. D. Kundračíková

ZK 2

G

30

Utorok: 16.40 – 18.10

Piatok: 15.00 – 16.30

Mgr. J. Sipko

ZK 2

H

30

Pondelok: 18.20 – 19.50

Streda: 18.20 – 19.50

Mgr. J. Sipko

ZK 2

I

82

pondelok a streda

15.00 – 16.30

Mgr. E. Kuchárová

ZK 2

J

82

pondelok a štvrtok

18.20 – 19.50

Mgr. E. Kuchárová

ZK 2

K

110

pondelok, streda

15.00-16.30

Simková Oľga

ZK 2

L

102

pondelok 15:00-16:30

streda      15:00-16:30

Mgr. Juraj Šnirc

ZK2

M

102

pondelok 16:40-18:10

streda 16:40-18:10

Mgr. Juraj Šnirc

 

Anglický jazyk -  Stredný kurz, 1. ročník /SK 1/

 

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

SK 1

A

109

Utorok            15.15 – 16.45

Štvrtok 15.15 – 16.45

Mgr. Z. Príhodová

SK 1

B

74

Pondelok 15:45 – 17:15

Streda 15:45 – 17:15

Mgr. N. Andrejková

SK 1

C

74

Utorok 16:40 – 18:10

Štvrtok 15:00 – 16:30

Mgr. N. Andrejková

SK 1

D

74

Utorok 18:20 – 19:50

Štvrtok 16:40 - 18:10

Mgr. N. Andrejková

SK 1

E

104

Utorok 16.40 – 18.10

Piatok 15.05 – 16.35

Mgr. M. Douděrová

SK 1

F

78

Utorok – štvrtok

16.40 – 18.10

Mgr. E. Klauzerová

SK 1

G

75

utorok: 15,00-16,30

Štvrtok: 16,40-18,10

Mgr.D.Kundračíková

SK 1

H

30

Utorok: 15.00 – 16.30

Štvrtok: 15.00 – 16.30

Mgr. J. Sipko

SK 1

I

33

pondelok, streda

15:00 – 16:30

Katarína Hajtolová

SK 1

J

33

utorok, štvrtok

15:00 – 16:30

Katarína Hajtolová

SK 1

K

82

utorok 16.40 -18.10

štvrtok 16.40 - 18.10

Mgr. E. Kuchárová

SK 1

L

102

pondelok 18:20-19:50

streda 18:20-19:50

Mgr. Juraj Šnirc

SK 1

M

82

Pondelok, streda

16.40-18.10 hod.

Mgr. E. Kuchárová

 

       Anglický jazyk -  Stredný kurz, 2. ročník /SK 2/

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

SK 2

A

74, 32

Pondelok 17:25 – 18:55

Streda    17:35 – 18:20

Streda 18:20 – 19:05

Mgr. N. Andrejková /74/

Mgr. N. Andrejková /74/

Kevin Macke /32/

SK 2

B

104, 32

Pondelok 15.45 – 16.30

                16.35-17.20     

 Streda   16.40 – 18.10

Kevin Macke /32/

Mgr. M. Douděrová /104/

Mgr. M. Douděrová /104/

SK 2

C

78, 32

 

Streda- 15.00-15.45      

             15.45-16.30

Piatok   15.00- 16.30

 

Mgr. E. Klauzerová /78/

Kevin Macke /32/

Mgr. E. Klauzerová /78/

SK 2

D

78, 32

Pondelok 16.40-18.10

Streda- 15.00-15.45

              15.45-16.30

Mgr. E. Klauzerová /78/

Kevin Macke /32/

Mgr. E. Klauzerová /78/

SK 2

E

75, 32

utorok: 16,40-18,10

Štvrtok 17,25-18,10

             18.10-18.55

Mgr. D. Kundračíková /75/

Kevin Macke /32/

Mgr. D. Kundračíková /75/

SK 2

F

75,32

Pondelok 18.20-19.50

Streda     18,20-19,05

                19.05-19.50

Mgr. D.Kundračíková /75/

Mgr. D. Kundračíková /75/    

K. Macke /32/

SK 2

G

33, 32

utorok   18:20 – 19:50 

Štvrtok  16:40 – 17:25   

              17:25 - 18:10 

Mgr. K. Hajtolová /33/

Kevin Macke /32/

Mgr. K. Hajtolová /33/

SK 2

H

33, 32

pondelok  16:40 – 18:10   

streda     16:40-17:25         

               17:25 – 18:10

Mgr. K. Hajtolová /33/          

Mgr. K. Hajtolová /33/

Kevin Macke /32/

SK 2

I

110, 32

utorok  15.00-16.30

Štvrtok  15.00-15.45

              15.45-16.30

O. Simková /110/

O. Simková /110/

Kevin Macke /32/

SK 2

J

110, 32

utorok  16.40-18.10 

Piatok  15.00-15.45    

            15.45-16.30                         

O. Simková /110/

O. Simková /110/

Kevin Macke /32/  

 

                                                                                                                                                                                                    

Vyšší kurz 1. ročník /VK 1/ 

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

VK 1

A

109

Pondelok 15.45 – 17.15

Streda      15.00 – 16.30

Mgr. Z. Príhodová

+ v dohodnuté termíny americký lektor

VK 1

B

30

Pondelok: 16.40 – 18.10

Streda:     16.40 – 18.10

Mgr. J. Sipko

+ v dohodnuté termíny americký lektor

VK1

C

33

utorok       16:40 – 18:10

piatok       15:00 – 16:30

Katarína Hajtolová

+ v dohodnuté termíny americký lektor

VK 1

D

110

pondelok  16.40-18.10

streda       16.40-18.10

Simková Oľga

+ v dohodnuté termíny americký lektor

VK 1

E

102

utorok 16:40-18:10

štvrtok 16:40-18:10

 

Mgr. Juraj Šnirc

+ v dohodnuté termíny americký lektor

 

Anglický jazyk -  Vyšší kurz 2. ročník /VK2/

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

VK 2

A

32, 30

Utorok: 15.00 – 16.30

Štvrtok: 16.40 – 18.10

Kevin Macke /32/

Mgr. J. Sipko /30/

VK 2

B

33, 32

pondelok 18:20 –19:50

štvrtok 18:20 – 19:50    

Katarína Hajtolová /33/

Kevin Macke /32/

VK 2

C

110, 32

utorok  18.20-19.50

piatok  16.40-18.10

Simková Oľga /110/

Macke Kevin /32/

VK 2

D

32, 102

utorok 16:40-18:10

piatok  15:00-16:40

Kevin A. Macke

Mgr. J. Šnirc

 

Prípravný kurz na všeobecnú štátnu

jazykovú skúš   /PK v šjs/

KURZ

MIESTNOSŤ

TERMÍN

VYUČUJÚCI

PK

A

32, 82

pondelok   16.40 -18.10

piatok        15.00–16.30

Kevin Macke /32/

Mgr. E. Kuchárová /82/

PK

B

110, 32

pondelok   18.20-19.50

štvrtok       16.00-17.30

Simková Oľga /110/

Macke Kevin /32/

 

Anglický jazyk -      konverzačný kurz na úrovni B2-C1 1 x 90 min.

                              

KURZ

MIESTN.

TERMÍN

VYUČUJÚCI

Konverzačný

B2-C1

33

streda 17.30-19.00 hod.

Mgr. K. Hajtolová